Теорія взаємодії процесів (насправді про IT-Arena)
Я не дуже хотів йти на Львів ІТ арену, бо то настільки понтово що задорого. Крім того на вузькоспеціалізованих конференціях на зразок PyCon я мало що розумію, навіть якщо сам доповідаю. 🙂 Хоча, знаєте, ото щойно передивився одну доповідь – і ніби все зрозумів (а що ще краще, виявляється що викладені там ідеї я зараз використовую в Angular, хоч і забув про них). Крім того, нащо йти на платну конференцію, якщо ти навіть не встигаєш читати всі блоги і дивитись всі безкоштовні відео доповідей з інших конференцій в інтернеті?
Але я пішов, і не пожалів. Познайомився з Естер Дайсон. Вона великий фанат здорового способу життя, і інвестор в наш проект.
Пішов на доповідь про мікросервіси оцього чоловіка. Там дізнався що всі системи які містять багато взаємодіючих компонентів можна описувати наприклад пі-численням. Але так як книжки з пі-числення страшенно дорогі, ось вам безкоштовна про математичну теорію названу “Взаємодія послідовних процесів”, і написана не аби-ким, а Сером Чарлзом Ентоні Річардом Гоаром. Тепер залишилось знайти час прочитати.
А ще поміж іншим дізнався про те що програмне забезпечення це лайно (точніше завжди знав), але існує стрібна куля. Називається LangSec, коли ми вхідні параметри описуємо якоюсь формальною мовою. Чим це відрізняється від Логіки Хоара і наприклад статичної типізації з алгебраїчними типами даних – ще треба подумати.
А ще зустрів хлопців з Quintagroup, вони зразу такі “О, це ти той пітонщик з SoftServe що пише на Zope”. Я такий – той, але вже не пітонщик і не з SoftServe. 🙂 Зараз вони багато працюють над проектом Prozorro, і шукають нових людей. Тому якщо знаєте Pyramid (чи який там фреймворк у https://github.com/openprocurement), шукаєте роботу – напишіть їм.
Мав можливість піти на цей захід і навіть гроші б за квиток були б компенсували. Нажаль з усього різноманіття тем не знайшов жодної яка б відповідала моїй роботі та хоббі ( Embedded)….
Nemo
2 Жовтня, 2016 at 17:34
Ага, виступів про те не було. Але були стартапи http://www.blynk.cc і http://kray.technology/ І всі ці: http://biz.liga.net/all/it/novosti/3493370-my-umeem-luchshie-ukrainskie-razrabotki-v-sfere-it.htm.
bunyk
2 Жовтня, 2016 at 20:31
Все крім першого лінку дуже цікаве, програмі заходу цього не бачив.
P.S. Arduino і все що на ньому зроблено терпіти не можу, для мене це конструктор для гуманітаріїв не більше.
Nemo
3 Жовтня, 2016 at 06:22
Але ж ти реально упереджений 🙂 Це взагалі – не зовсім про Ардуіно
vshymanskyy
17 Жовтня, 2016 at 17:31
Так, я трохи погарячкував 🙂 – не все погане, і не все Ардуіно. Дивлячись на “винаходи” зроблені на Arduino і завищений коефіцієнт ЧСВ(http://lukomore.org/lurk/%D0%A7%D1%83%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8) “розробника”, це викликає тільки сміх, не більше. Ось приклад таких проектів:
“Wi-Fi чайник”: https://www.youtube.com/watch?v=iTA4iOhT_kw&feature=youtu.be
“Розумний вазонок (iPlant)”: https://www.youtube.com/watch?v=kow_A12-9vk&feature=youtu.be
Нічого особистого, просто суб’єктивна думка.
Nemo
18 Жовтня, 2016 at 07:05
Ей, приклади це ж просто студентські проекти. І навіть не якоїсь там політехніки, а гуманітарного УКУ.
bunyk
18 Жовтня, 2016 at 23:26
Був я теж там. 50% пішов тому, що потім в Неділю був @Netsky в Львові, а таке пропускати не хотілось. А приїхав я з Кракова. Так що і поїздив, і Львів відвідав ну та ще й тех. конфа, і багато знайомих, нових знайомих. Написав відгук в себе на блозі: https://worknme.wordpress.com/2016/10/04/lviv-it-arena-2016-key-notes/
Загалом, ти вдуже влучно підмітив “нащо йти на платну конференцію, якщо ти навіть не встигаєш читати всі блоги і дивитись всі безкоштовні відео доповідей з інших конференцій в інтернеті?” і я майже завжди так роблю, не йду. Але цього разу піддався емоціям 🙂
Andrii Lundiak
8 Жовтня, 2016 at 00:03
[…] почався з Ремоліно і Подорожі. Потім було купа роботи, знайомство зі світом стартапів і дуже значимою […]
Ретроспектива 2016 | Блоґ одного кібера
31 Грудня, 2016 at 15:45