Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Bayerische StaatsBibliothek

leave a comment »

Зараз сиджу в Баварській державній бібліотеці. В залі для прослуховування музики і перегляду карт та зображень, тому що звичайна читальна зала забита до упору.

Ви б бачили які тут Hi-Fi програвачі грампластинок! Шкода що, знову ж таки, фотографувати заборонено. А коридори і сходи такі як в червоному корпусі КНУШеви, хіба що без килимів на підлозі.

Читацький квиток безкоштовний, wi-fi теж, але щоб дістатись до wi-fi я мусив пройти реєстрацію (Anmeldung), а також попросити допомоги з налаштуванням проксі в якоїсь студентки-юристки. Бо мені видали інструкцію до інтернету на 5 сторінок зі скріншотами, але не сказали OPAC-Kennwort. На читацькому квитку лише штрихкод з ID, мій підпис і коротка інструкція. Ніякого фото, як от в франківській обласній.

Студентка-юристка сказала що сидить з мобільного інтернету, і спитала студентку-педагога справа від мене. Та сказала що не знає, і спитала якогось студента-інженера справа від неї. Той сказав що без поняття. Якась дівчина в окулярах що сиділа навпроти сказала що то моя дата народження без крапочок. Не підійшло. Довелось йти до входу на інформацію, і просити пояснити, де мені взяти OPAC-Kennwort. Виявилось що таки дата народженя, але лише двоцифровий рік. 🙂

Єдина проблема – інтернет працює лише через браузер, бо тільки там працює проксі. Viber, facebook, youtube не працюють, бо то окремі програми і їх напевне блокують по протоколу або по порту. Тому це буде суто текстова публікація, з браузера.

Поки йшов від професора Данте (мого хоста) до центру, зняв коротке (сподіваюсь менше години) кіно про Октоберфест, ровери, їхній вай-фай, сортування сміття, головний вокзал і всякі інші речі які мене по дорозі зацікавили.

Але з бібліотеки його змонтувати і завантажити не можу. 😦

Доведеться вже ввечері монтувати. До речі, якщо знаєте якісь відеоредактори на Android – підказуйте. Бо їх багато, не знаю який вибрати. Головне – зліпити 10 відео в одне, в хронологічному порядку, може додавши титри з часом і датою (але то не обов’язково). Бо завантажувати десять буде незручно. І дивитись потім незручно.

Ну і відео зробив аби не сидіти так довго за клавіатурою ведучи щоденник, а вести його ідучи по вулиці. Хоч там і зима. 🙂

Advertisements

Written by bunyk

Січень 18, 2016 at 13:58

Оприлюднено в Нещоденник

Tagged with

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d блогерам подобається це: