Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Мій електронний ресурс

with 6 comments

Сьогодні цьому блогу вже шостий рочок. Шість років тому я вчився робити сайти (на PHP, хех), потім зрозумів що вже є готові скрипти, такі як WordPress, потім зрозумів що WordPress навіть інсталювати не треба, досить просто зареєструватись. І правильно зробив, бо як виявилось, дуже багатьом блогерам надоїдає платити за хостинг і вони зникають, після років проведених в ефірі. Мій блог все ще живий, я все ще вчусь

Що цікаво – якщо мені треба щось згадати, то я часто просто гуглю свої статті. І часто таки знаходжу саме їх, бо там оригінальні назви. Іноді ще дописую назву блогу, якщо нічого оригінального не пишу. Наприклад “скачати кібера” – це стара шпаргалка по wget. А якось нагуглив посилання на себе. І не просте, а зі зноскою:

Найпопулярнішими є препарати для відрощування волосся, зменшення імпотенції або боротьби з холестерином, виразкою, депресією, занепокоєністю, алергією, артритом і високим артеріальним тиском9

9 Влада ринку і витрати виробництва. Блог одного кібера // [Електронний ресурс]. — Режим доступу: https://bunyk.wordpress.com/2013/02/16/the-tyranny-of-the-market/

Стаття називається Глобалізація фармацевтичного ринку як загроза економічного суверенітету України. І її написав Віталій Пашков, доктор юридичних наук, провідний науковий співробітник НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку АПрН України.

Круто. Але цю цитату я взяв з книжки “Тиранія ринку”, а книжка її взяла з газети New York times:

Among the biggest sellers are drugs to grow hair, relieve impotence or fight cholesterol, ulcers, depressions, anxiety, allergies, arthritis and high blood pressure.

May 21, 2000 Drug Companies and the Third World: A Case Study in Neglect By DONALD G. McNEIL Jr.

Я думав я то вказав там джерела, але напевне якось надто гіпертекстово, тобто в самому рядку. Напевне треба було зробити розділ “Література”, і зноски туди. Тільки на жаль цей блог на відміну від вікіпедії не дозволяє таке зручно робити. Простіше вставляти посилання прямо в текст.

Інша мораль цього – коли пишете про щось – посилання джерела таки бувають корисними. Вони збільшують вашу авторитетність як джерела, і тому на вас можуть посилатись інші науковці чи та ж вікіпедія. Бо що тепер головне в науці? Правильно – індекс цитувань. 🙂

Інше визнання я отримав від якогось українського індуса:

Ви хочете сказати що держава підтримує українську мову? І в чому ж та підтримка полягає? Так, дозволено писати заяви мусорам українською мовою. А от навіть ЖКГ далеко не все українізоване. Може телевізійна реклама україномовна, а серіали вже масковскіє пра святих апрічніков – мєнтов, ГБістов, асвабадітєлєй всього, до чого тільки змогли дотягнутися. Єдиний плюс від нашої держави (на відміну від Білорусі), що за надмірне(!!) використання української ще не ув’язнюють. Щось не було чутно від Шевельова і Багряного про ущємлініє української мови на Онтарщині, НьюЙоркщині та Баварщині. Змінити мою думку може тільки якщо скажімо Буник/Реплейс/спілка “Гуртом”/тойХтоСтворюєКонтент заявить про те, що його підтримує держава. До речі, отой логотип до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка коштував державі 30 тис. гривень. І я нагадаю, що цей малюнок має розповідати про видатного художника (гравера в тому числі).

Дурниця, але приємно. 🙂 Також заявляю про те, що цей блог, вікіпідручник і вікіпедія працюють без жодної державної підтримки.

Отаке. Всім дякую за те що ще читаєте. Особливо тим кому я за ці 6 років не надоїв, але й тим хто зі мною тільки недавно познайомився.

Written by bunyk

27 Січня, 2015 at 00:00

Опубліковано в Нещоденник

Tagged with ,

Відповідей: 6

Subscribe to comments with RSS.

 1. Вітаю! Бажаю многоліття як блогу, так і автору. 🙂
  Мій колишній блог “Медицина життя ” власне і почив в горнилі неоплаченого хостингу. Проте довго без клавіатури не витримав, і зараз зі засновником, працюю над MedBlog. Можливо, закриття блогу дозволило рухатись вперед.

  Володимир Хильчук

  27 Січня, 2015 at 07:10

  • Дякую!

   Радий що ти досі в онлайні. Лікарям треба писати більше, бо бачиш до чого доходить – вже в статті про фармацевтику нема на кого посилатись, доводиться на на мене. 🙂

   bunyk

   27 Січня, 2015 at 23:15

 2. Многая літа!
  І
  Happy Anniversary!

  patlatus

  27 Січня, 2015 at 12:58

 3. Ого! 6 років – серйозна дата!
  Зичу автору натхнення та творчості!! 🙂

  vrubli

  28 Січня, 2015 at 09:51

  • Дякую, дякую. Взаємно, бажаю писати ще довше. 🙂

   bunyk

   31 Січня, 2015 at 13:53


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: