Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Посумувати, порадіти, зібратись і працювати далі

with 3 comments

Нарешті люди не вмирають. Це найголовніше.

Відчуття ніби почався схід сонця.
Sunrise at Sednev (Ukraine)

А це означає, що скоро новий день і доведеться знову працювати. І дуже важливо знати що робити щоб ця історія не повторилась.

Перемоги не буде. І культу перемоги теж не варто допускати.

Громадський моніторинг

Найголовніше – політики мають пам’ятати що за ними стежить народ. І не просто народ, а народ освічений, який не дозволить вішати собі лапшу на вуха. Який не хоче слухати емоційні популістські промови, а вимагає правди і фактів. Журналісти, це вас стосується в першу чергу:

Але звісно й простих громадян це теж стосується. Коли поширюєте фото з золотим унітазом, перевірте що це справді той унітаз, про який пишете.

Розумний вибір

А ще, я тут подивився інтерв’ю (більше схоже на дебати) яке Тетяна Монтян давала Геннадію Балашову, і тепер думаю що бізнесмени і політики – це люди які думають надто ортогонально. В даному випадку контраст настільки великий, що вони навіть не розуміють одне одного:

Тому думайте за кого голосуватимете.

Охорона громадського порядку

Погроми і хаос, які так пророкували всілякі скептики після того як міліція у Львові припинила свою діяльність так і не почалися. Йдучи ввечері від Єдиної до себе додому, я ніколи не зустрічав міліціонерів. Сьогодні зустрів два патрулі “охорони Львова”, в кожному з яких було не менше 5 чоловік. Це тільки піші.

Щодо ефективності їх роботи щоправда даних ніяких не маю. Але думаю коли міліція відновить свою роботу – цю громадську ініціативу не варто згортати. Я тут згадав що в Києві на третьому курсі ще якось підробляв дружинником. Взагалі це була чудова робота, за яку давали проїзний на тролейбус і метро і пільговий прохід в громадські туалети міста. Треба було лише двічі на тиждень по дві години патрулювати вулиці. При виявленні якихось порушень порядку – спробувати втихомирити порушника, представившись йому (давали посвідчення) і пояснивши закон, або затримати і привести в штаб для оформлення. Або викликати міліцію і намагатись затримати його до прибуття міліції. Звільнився звідти тому що там працював один викладач мехмату і співробітник інституту кібернетики який трохи поїхав глуздом, але робота була непогана.

І от я собі думаю що щось подібне варто б зробити у Львові. Все одно я люблю виходити на пробіжки ввечері, то чому б не суміщати приємне з корисним?

Саморозвиток

Цим повинен зайнятись кожен. Взяти приклад з найвідомішого спортсмена України – Вадима Тітушка, і зайнятись нарешті спортом, бо ж ніхто не знає коли яке вміння знадобиться.

Крім того – треба більше мандрувати, як до Європи (я досі ще не бачив “європейські цінності”, про які всі так говорять), так і в протилежні куточки України, щоб навчитись розуміти інших і зменшити ризики для соборності України.

А до всього вищесказаного я ще підтягнусь до B2 англійської, та A1 німецької, почну жити трохи менше витрачаючи (в багатьох людей виходить, а в мене навіть дітей нема, мені ж легше), а потім спробую здати на водійські права без хабаря.

Advertisements

Written by bunyk

Лютий 23, 2014 at 03:57

Оприлюднено в Нещоденник

Tagged with , , ,

Відповідей: 3

Subscribe to comments with RSS.

 1. Тетяна Монтян мені сподобалася. Я би проголосував 🙂

  Влад

  Лютий 23, 2014 at 20:40

 2. Все налагоджується) Ми все налагоджуємо.
  Ще б донести до людей, що не варто наступати ні ті ж граблі знову (обирати Тимошенко). І люстрацію повністю провести.
  Щодо саморозвитку – для початку потрібно цікавитися, що є у світі, як у якій країні живуть, які там технології і так далі. Взагалі – у світі стільки цікавого, що життя ніколи не вистачить все пізнати…

  Віктор Хільчук

  Лютий 24, 2014 at 14:32

 3. Не всі ж вони думають ортогонально. Та і політики я думаю пішли у владу не за спасибі і не з пустими руками.

  Андрій

  Березень 1, 2014 at 04:20


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: