Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Цій владі ще не довго

with 2 comments

Почну з того, що сьогодні домомогти може крапля. Навіть публічне висловлення своєї позиції. Тому що війна ведеться не тільки на барикадах, а й в свідомостях.

Тепер трохи спогадів про деяких людей. Я гордий тим що коли проходячи по коридору я казав Миколі “Добрий день”, він казав мені “Привіт!”. Хоча я то просто собі джунік, а він – гендиректор. Як і тим що саме Тарас мені розказав про важливість індексів, при додаванні складних select запитів на великих таблицях.

І я ще пам’ятаю скільки роботи додав нам всім “закон про захист персональних даних”. І як я програмував механізм поштових розсилок, і фреймворк для їх тестування. Тепер, коли треба зробити якось розсилку, ставиться задача і Celery кілька годин крутиться, відсилаючи листи сотням тисяч клієнтів…

Сьогодні я отримав такого листа:


Мы, создатели и руководители портала Prom.ua, Николай Палиенко, Денис Горовой и Тарас Мурашко, обращаемся к вам с этим открытым письмом.

prom-team

В 2008 году мы создали Prom.ua – торговою площадку в интернете, которая объединила покупателей и продавцов на одном интернет ресурсе, предоставляя комфортные и надежные условия покупки-продажи товаров и услуг для украинских компаний.

Нашей миссией всегда была помощь предпринимателям продавать, а потребителям покупать товары и услуги в интернете.

Все это время своей работой мы способствовали развитию электронной коммерции в Украине и экономики страны в целом. Мы обеспечиваем рабочие места 400 сотрудникам. Мы помогаем более 100 000 компаниям и предпринимателям зарабатывать деньги и развивать свой бизнес в интернете в Украине.

Мы никогда не использовали наши ресурсы, чтобы влиять на ваше мнение. Но сегодня мы присоединяемся к коллегам из Work.ua и пишем это письмо.

Прежде всего, хотим выразить соболезнования семьям и близким погибших, осудить насилие как форму достижения любых целей.

Больше двух месяцев назад на Майдан вышли люди, которых не устраивали действия власти. Им не нравилось, что экономика страны ухудшается, в то время как люди у власти стремительно богатеют. Не нравились продажные суды, коррупция и беззаконие.

Действующая власть имела все средства для того, чтобы мирно решить конфликт, но она не справилась с своей главной задачей – обеспечением мира и стабильности для почти 50 миллионов жителей Украины. Власть своими действиями или бездействием привела к тому, что убиты уже десятки людей, а сотни получили ранения. Среди этих людей много женщин и стариков, которых никак нельзя назвать террористами.

Мы считаем такие действия власти недопустимыми и не можем продолжать молчать, когда стреляют в тех, кто не хочет становиться на колени.

Поэтому мы написали это письмо, поэтому мы помогаем распространять честную информацию, помогаем спасти раненых и поддержать тех, кому небезразличны свобода и жизнь.

Мы просим вас задуматься над тем, что происходит в стране. И сделать сегодня то, что вы можете сделать. Для того, чтобы завтра у нас всех была достойная работа и достойная жизнь.

Только не откладывайте решение на завтра.

С уважением, Руководители проекта Prom.ua, Николай Палиенко, Денис Горовой и Тарас Мурашко


Що б там не казали ті користувачі які не знайшли перемикач мови для сторінки свого інтернет магазину (а таких клієнтів там лише кілька тисяч), prom.ua – це таки українська від сейлза до гендиректора компанія. Що знаходиться в Києві.

Вони теж ризикують. Вони ризикують втратити деяких клієнтів (які вже пишуть гнівні відгуки на цю розсилку, я деякі перечитав), ризикують мати проблеми з безліччю держустанов. Але думаю бізнесу скоро не буде чого боятись.

А оце - компанія Terrasoft.

А оце – компанія Terrasoft.

Advertisements

Written by bunyk

Лютий 21, 2014 at 00:55

Відповідей: 2

Subscribe to comments with RSS.

 1. Тарас, есть такое мнение, что в текущем противостоянии участвует третья сторона, которой мирное решение ситуации не подходит.
  А всё валить на власть – это по-нашенски, по-славянски: “Вот придёт добрый царь и заживём припеваючи”.

  AntonK

  Лютий 21, 2014 at 03:31

  • Так, я теж чув що існують снайпери які вбивають на обидві сторони. Але в такому разі, чому беркут ними не займеться?

   Інше питання, чому міліція на банковій не затримала провокаторів з бульдозером, які кричали Порошенку що намагався їх втихомирити, гасла на зразок “а ну-ка, давай-ка, уй*ай отсюда!”, які є дуже нехарактерними для українських націоналістів (Відео), а натомість затримала всіляких журналістів, студентів і просто випадкових глядачів? Хотіли поменше свідків?

   Щодо “доброго царя”, власне на владу валять не все, а досить конкретні звинувачення – роки запевнень у “стабільності”, в той час як виявляється нам потрібен багатомільярдний кредит… І розгін мирного протесту з виправданням – очистити місце для ялинки. І ніхто не хоче аби прийшов добрий цар. Скоріше навпаки – протест йде проти будь-якої узурпації влади.

   bunyk

   Лютий 21, 2014 at 23:04


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: