Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

День після якого вже не буде як раніше

with 11 comments

Сьогодні зранку я зрозумів що свою роботу робити не зможу, тому що вчора заснув в третій ночі, тому першу половину дня проспав, другу – пороздивлявся місто.

В місті страштувато. Взагалі я ще вчора думав що окрім ОДА варто ще щось робити з СБУ, чи хоча б запитати в них чим вони там займаються. Сьогодні все перевершило мої найгірші очікування. В СБУ вибито вікна, кілька кабінетів спалено, знесено турнікет і розбито щось схоже на телевізор.

Біля входу також валяється гора паперу пропущеного крізь шредер:

СБУ

СБУ

Шредер при цьому якийсь двопрохідний, бо довжина більшості смужок паперу – приблизно два сантиметри. Кажуть що ці документи знищені не активістами, а самими СБУ-шниками. Що найімовірніше, тому що активісти просто злі і трощать все що треба і що не треба. Зокрема викидають з вікон прокуратури і відділів міліції комп’ютери, після чого їх спалюють. Думаю та гора паперів кудись пропаде, а шкода. Коли в НДР відбувалась die Wende (революція 90-тих) і Staatssicherheit (скорочено штазі, означає держбезпека) подробили документи на мільйони шматочків, ці всі шматочки зібрали, і над їх складанням досі працює один з відділів Frauhofer Gesellschaft. Вони розробляють ПЗ для збирання знищених шредером документів і могли б поділитись при потребі.

Але але, навіть комп’ютери разом з моніторами знищені (в той час як досить знищити диск, якщо мета – просто знищити інформацію). Хоча варто було б робити навпаки – застосувати якісь технології комп’ютерної судмедекспертизи, наприклад закинути образи дисків на торенти для аналізу і наступного завантаження на Wikileaks, щоб потім можна було багато кого по закону судити, але емоції це річ яка працює швидше за розум, тому вже що вийшло те вийшло. Це просто демонструє те що така акція була цілком імпульсивною і нічим не спланованою. Ну й звісно таке потребувало б набагато більше праці.

В місті нема жодного міліціонера, можна було побачити як з вікон галицького відділення вилітає купка листочків, міліцейська сорочка, монітор комп’ютера (комусь напевне захотілось побачити як CRT розбивається в друзки). Біля личаківського відділення стоїть розбита патрульна машина… І сумно що тепер купу праці і податків (наших) займе відновити приміщення та роботу прокуратури, міліції та інших органів. Як мінімум знову купити їм комп’ютери…

Побитою була здається ось ця машина:

Що дивно – податкова працює нормально.

І дуже добре що у Львові здається всі живі. Незважаючи на те (а може завдяки тому) що міліція здалась.

Єдине що в цьому всьому позитивного – страшно тепер не тільки мені. Тепер будь-яка влада яка почне з нуля відбудовувати державу (як мінімум на заході) теж буде боятись.

Правда поганого більше. В мене в якийсь невдалий час почались проблеми з житлом, тому хоча моє оголошення бачили майже тисяча людей, а відреагували – 10, результатів з цього майже ніяких. Всі кажуть що я надто дорогу квартиру знайшов. Ну так, на цей час – дорогу, але вона краща й на 600 грн дешевша за ту в якій я жив влітку, якщо я знайду сусіда. Якщо не знайду – на 900 грн дорожча. Що дуже заспокоює – що мені є куди в цьому місті подітись в разі чого. Хоча добре було б знайти тут ще більше друзів, але з іншого боку важливо не те що їх мало, а що вони надійні.

Хоча, треба не сподіватись на краще, а самому ставати кращим. Наприклад я дуже сподіваюсь що на заміну старій охороні порядку прийде нова, високотехнологічна громадська охорона. Деякі люди почали розробляти систему безпеки на основі сервера моніторингу та клієнта андроїд.

Багато чого можна буде зробити краще, головне не хвилюватись аби не болів живіт і голова, висипатись і зосередитись. Тому що емоції – це величезна енергія а ціла зима таких емоцій – це ризик дійти до емоційного виснаження… Ах, ну й краще приймати важливі рішення зранку, поки ще голова не забита, мозок провів консолідацію досвіду і не так тупить. Окрім рішення чи вставати з ліжка. Це рішення треба прийняти ввечері.

До завтра!

Written by bunyk

20 Лютого, 2014 at 00:16

Відповідей: 11

Subscribe to comments with RSS.

 1. Ссылка в тему – http://emelamud.livejournal.com/88752.html

  AntonK

  20 Лютого, 2014 at 02:42

  • Ти не ображайся, я прокоментую ту публікацію. Спільною ознакою більшості пропутінськи заангажованих “аналітиків” є те що вони постійно передбачають якісь “погроми” (Погро́м — короткочасна та руйнівна масова насильницька акція, чинена однією частиною суспільства стосовно іншої, як правило, стосовно національної, соціальної або релігійної меншостей, що супроводжується вбивствами та грабежами, викликана релігійною або національною нетерпимістю.) Але ці погроми зазвичай не відбуваються, а якщо й відбуваються, то якось вже надто награно. Тому я вважаю що вони зазвичай приймають бажане за дійсне. (Як ось тут: http://v-n-zb.livejournal.com/6709060.html)

   А тим часом справжні погроми в Києві чинять зараз ті в чиїх руках зброя була від самого початку.

   Один кабінет в СБУ виявляється також почав горіти ще до того як туди хтось увірвався.

   Щодо чуток про автобуси зі звільненими зеками для влаштування власне “хаосу спричиненого відсутністю правоохоронців” – зачекаємо фото й відеодоказів.

   bunyk

   20 Лютого, 2014 at 15:40

 2. Наша квартира стала дорожча минулого місяця, тепер ми платимо ~4200 за двокімнатну. Цього місяця рахунок склав 4700, коли порахували комунальні. Власниця рахує нам по 9 за долар.

  Александр Щапов

  20 Лютого, 2014 at 08:30

  • А мені всі мої потенційні румейти кажуть що я лох і в них є знайома яка винаймає двокімнатну квартиру на площі Ринок, з усією технікою та меблями і ремонтом, і платить за все 2200.

   Хоча я підозрюю що вони можуть дещо перебільшувати…

   bunyk

   20 Лютого, 2014 at 21:51

 3. Ох, цілком поділяю ті сумні думки. Не так воно все робиться. Якщо вже брати силові управління – то лишати кількох працюючих цілодобово+назначати своїх комендантів, які разом повинні вгамовувати натовп, слідкувати за збереженням усіх речей і !документів!, моніторити ситуацію міську і загальну, і звітувати про це громадськості. Оце було б “міліція з народом”.

  А так, на жаль, тільки хаос… Хоча й, переконаний, спланований і зрежисований. Так, гнів людей щирий і масовий, але найагресивнішими виразниками його є хто? Ви знаєте цих людей в масках? Які спалюють документи, що точно прислужились би потім? Що трощать машини і техніку, замість, наприклад, передати їх майдану?

  Що я знаю точно – що трохи більше тижня тому цілі компанії “характерних” хлопців (“тітушок”?) познімали квартири в центрах кількох західно-укр.міст. Пиячили, дебоширили, міліції не боялись, а сусідів “заспокоювали” тим, що “не переживайте, мы к вам всего на 2 недельки”…
  Тепер, на жаль, висновки очевидні…

  M/Z

  20 Лютого, 2014 at 09:14

 4. По поводу видео – конечно хорошо, что он остановил. Но завтра кто-то другой с пистолетом как-то субъективно оценит чьи-то действия, что тогда? With great power comes great responsibility, короче.
  Надеюсь, до такого у вас не докатится.

  Про систему безопасности на Андроиде – где-то я подобное уже видел, то ли в США. то ли где-то в Европе такое было про.. педофилов и маньяков что ли?.. Не помню точно. Суть была в том, что местные жители отмечали сами на карте безопасность их пути. Тут проблема в том, что сами маньяки тоже могут пользоваться этим приложением со всеми последствиями.
  Что касатеся “Системи безпеки”, которую пытаются реализовать – интересно, какое кол-во людей необходимо иметь в рядах “Безпеки”, чтобы поддерживать адекватный уровень безопасности?
  Возможна ли ситуация, когда на вызов приезжают 4 представителя “Безпеки”, являющиеся членами банды и состоящие в сговоре, и добивают жертву?

  Береги себя!

  jtimv

  20 Лютого, 2014 at 17:52

  • Щодо відповідальності – таки так. Хоча я загалом прихильник вільного володіння зброєю. В такому випадку натовп гопників бачачи одинокого перехожого вже не буде впевненим що вони мають перевагу в силі. Але власне перед тим як чимось користуватись треба навчитись цим користуватись: http://zbroya.info/ru/blog/2608_psikhologiia-primeneniia-oruzhiia/

   Щодо витоку інформації до бандитів – думаю достатньо надійне розмежування аккаунтів диспетчерів і аккаунтів користувачів дозволить гарантувати що на сигнали реагуватимуть люди яким колектив довірятиме.

   bunyk

   20 Лютого, 2014 at 23:31

   • > натовп гопників бачачи одинокого перехожого вже не буде впевненим що вони мають перевагу в силі

    После внедрения свободного владения оружием гопники обновят свои прошивки: теперь, чтобы лишиться наличности, достаточно получить битой по голове, а гопники-2.0 сразу будут стрелять на поражение.

    AntonK

    21 Лютого, 2014 at 03:21

    • Ок, ты сторонник. А детям в школу тоже с пистолетами ходить? А бабушкам в аптеку? А людям в парке гулять?
     Я предпочту хорошее освещение на улицах и камеры наблюдения, чем ношение оружия с готовностью кого-то подстрелить.

     jtimv

     21 Лютого, 2014 at 04:05

     • Наприклад я за вільний ринковий продаж алкоголю. Але ж це не означає що я підтримую дозвіл продавати це неповнолітнім. І я тим більше не підтримую вживання цього, будь ти бабця чи будь-яка інша людина. Так, повинні бути певні правила. Наприклад бажано щоб за кулею можна було ідентифікувати власника. Але людям треба дозволяти мати вибір.

      Так, гарне освітлення це добре. Камери – це якось нечесно. Хтось мене може бачити, а я його – ні.

      bunyk

      21 Лютого, 2014 at 22:48

    • Ну, мені якось все одно чим мені череп проломлять – кулею чи бітою. Тільки от стрільба привертає більше уваги (бо більше шуму) і кулі можна ідентифікувати.

     bunyk

     21 Лютого, 2014 at 22:42


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: