Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Новіші політики

with 4 comments

Проблема з опозицією в тому що опозиція вже була в 2004-тому. Проблема з опозицією в тому що вона не знає що робити коли прийде до влади. Що робити конкретно. Підвищити пенсію – це не конкретна імперативна дія, тому що грошей на це нема. Тому що ці гроші доведеться забрати у вас. Декларарувати що все буде добре, коли мені дозволять покерувати може кожен. А зробити хоч якісь дії хтось може?

А дехто таки може.

Віктор Пінчук

Раніше я плутав (та й досі це роблю) Віктора Пінчука з Віктором Медведчуком. Віктор Медведчук – кум Путіна, кадебіст і важлива персона російської п’ятої колони в Україні.

В Пінчука з “гріхів” лише те що він зять Кучми і

Депутатський запит Жира Олександра Олександровича та Єрмака Анатолія Васильовича до Генерального прокурора України щодо перевірки інформації про відкриття рахунків за кордоном і приховування на них валютної виручки народним депутатом, радником Президента України Пінчуком Віктором Михайловичем, а також щодо фактів з ознаками розкрадання державного майна в особливо великих розмірах та ухилення від сплати податків посадовими особами окремих комерційних структур.

Сесійний зал Верховної Ради України. 17-те вересня 1999 року.

А проте:

Освітня online-платформа Coursera в партнерстві з Фондом Віктора Пінчука запускає один із своїх найпопулярніших курсів вперше з українським перекладом. Фонд Віктора Пінчука. ЗавтраUA, PinchukArtCentre і Київська Школа Економіки – теж проекти фонду.

Геннадій Балашов

Практично всі найбагатші країни світу з найвищим ВВП створили рай для інвестицій. Це безподаткові країни, всілякі офшори, кантони без податків, штати з найнижчих оподаткуванням. Саме завдяки цим зонам розвивається і процвітає їх економіка.

Просто уявіть собі, що буде, якщо Україна введе систему 5/10. Економічна реформа і введення системи 5/10 припускають наступні кроки:

 1. Скасування всієї податкової системи України (відміна ПДВ, акцизів і мит) і введення простої зрозумілої системи: 5% з продажів, які платять споживачі товарів і послуг, і 10% соціального податку, які оплачуються одержувачами доходів.
 2. Вільне ходіння валют. Розрахунки в Україні повинні проводитися в будь-якій зручній громадянам валюті без яких-небудь обмежень.
 3. Вільне, без обмежень проходження товарів і вантажів через митницю, повне відкриття економічних кордонів України. Митний контроль здійснюється тільки з метою виявлення зброї і наркотиків.

Ми можемо збагатити своїх громадян, тому що золотий дощ, який проллється на територію України у вигляді інвестицій, приверне сюди підприємців з усього світу. Економісти і політики спробують забалакати просту ідею 5/10, заплутати вас складними розрахунками, дурними страшилками. Але якщо ви добре подумаєте і подивіться на досвід найбагатших країн світу, зрозумієте, що вони звільнили себе від податків і зайвої бюрократії. Сінгапур, Гонконг, Об’єднані Арабські Емірати, Монако, Люксембург, Силіконова долина, Кіпр, Ліхтенштейн і ще десятки безподаткових зон по всьому світу, в які течуть капітали, в тому числі, і українських олігархів – доказ тому.

Держава повинна перестати контролювати економічні відносини громадян! Держава повинна не заважати заробляти, а сприяти! Держава, геть з економіки! Наша країна першою в світі може відмовитися від бюрократичних рогаток, створивши найвільнішу економіку з системою 5/10, де громадянин буде наділений всією повнотою справжньої економічної свободи. Ми можемо стати найбагатшим народом у світі всього за одне покоління!

Це якщо Балашов прорветься у владу. Чи є в нього для цього яйця? Хм:

Владислав Кириченко

Кириченко це не політика, це Уніж і інші фестивалі, книги та аудіокниги, і що найголовніше – біотехнології і сільське господарство.

“Чим відрізняється Західна Україна від Східної? Нічим. Ще б одне покоління – і було б те саме, що в Донецьку”

Видавець Владислав Кириченко: Якщо людина виростає на Сході українською, то з неї можна робити цвяхи.


Далі буде… Може ви ще когось подібного знаєте?

Advertisements

Written by bunyk

Листопад 30, 2013 at 22:39

Оприлюднено в Всяке

Tagged with ,

Відповідей: 4

Subscribe to comments with RSS.

 1. 1) Бізнесмен зі зв’язками.
  2) Політичний клоун, який ні на що не претендує.
  3) Людина, що робить потрібну справу — на жаль, вже бачачи, наскільки ця справа безперспективна

  Python

  Грудень 1, 2013 at 03:41

  • 1) Теж робить потрібну справу.
   2) Таки так, здається не надто розумний, з компанії Черновецького.

   bunyk

   Грудень 2, 2013 at 00:02

  • Але мені цікава була критика економічної теорії, яку чомусь ніхто не написав. 😦

   bunyk

   Грудень 2, 2013 at 00:04

   • Слабке місце: навіть якщо пропоноване зниження податків дасть у перспективі зростання доходів як громадян, так і держави, незрозуміло, як лататимуться дірки в бюджеті протягом перехідного періоду, коли інвестори ще нас не затопили своїми інвестиціями, а потреба фінансувати армію, освіту, медицину нікуди не зникла, як і необхідність виплачувати борги, яких набрали попередні уряди. Крім того, не слід сподіватись на аж такий наплив інвесторів у країні, де економічний клімат усі попередні роки був досить нестабільним. Взагалі, не впевнений, чи годиться швейцарський варіант процвітання для країни розміром з Францію (інакше чому такі велетенські офшорні зони ще й досі не виникли на планеті?).

    pythonfrompalm

    Грудень 7, 2013 at 22:18


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d блогерам подобається це: