Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Ненавиджу себе

with 10 comments


недостатньо. Поки що я скоріше більше в стані “мені пофіг”. А ще я іноді люблю себе. От в таких трьох станах коливаються мої стосунки з головою. Треба розібратись що кожен зі станів мені дає, і як їх простіше при потребі змінювати.

Люблю я себе тоді коли щось зробив, розібрався, чи навчився. Зрозуміло що таке триває недовго.

Після цього одразу іде звична рутина, і я рухаюсь за течією, роблю те що з мене потрібно рівно настільки наскільки потрібно і не маю жодного бажання робити будь-які зайві дії. Аналогічно як мене в воєнкоматі капітан питав “Як ти ставишся до військової служби?”. Я відповів “Індиферентно”. Капітан сказзав “Хм.. Ну добре”. І правда, це напевне краще ставлення ніж в більшості призовників. 🙂 І так я сиджу, читаю інтернет, дивлюсь якісь серіали, їм, сиджу, сплю до десятої…

Потім я дивлюсь на інших, розумію що ти або найкращий (по своєму) програміст, або взагалі не програміст, і треба щось з таким індиферентним станом робити. Встаю, біжу. Або записуюсь на самбо. Бо ж потрібно показати тому мішку м’яса що висить на голові, і який змушує її думати про те що потрібно йому, а не про потрібні речі, хто з нас двох головний.

Показую. Як результат – цілий тиждень ходжу як дідо, бо не можу розігнутись. Коли стаю прямо – м’язи в животі натягуються і з’являється відчуття ніби мені хтось дав під дих. І мішок м’яса знову переміг – в п’ятницю я пропустив заняття.

Може все від того що я відтоді відколи попав на кубик ніколи точно не знав чого хочу? Хоча ні, знав… Якось я хотів щоб в мого факультету був найкращий сайт в світі, і навчальні матеріали теж найкращі і доступні по цілому світу. Ну, і от, я вже майже закінчив п’ятий рік навчання, а всі від магістрів до другокурсників як і раніше сплять на лекціях, а потім доганяють ночами перед сесією.

Потім я хотів щоб українська вікі була рівною якщо не німецькій з англійською, то хоча б французькій. І вікіпедія останнім часом дуже і дуже непогано в тому напрямку просувається. Правда чомусь без мене…

Ах, і на початку року я написав що хочу зробити до його кінця:

 1. Розібратись нарешті з університетом. (Пасивна задача. Якщо сильно не опиратись то вона успішно чи ні, але закінчиться)
 2. Доперекласти Dive into Python3 (трошки підзабив, треба догяняти. Тут дехто швидше за мене книжку видав. А я навіть перекласти не можу. Агрр!)
 3. Переписати вікібота на Python3. (50% готово. Треба дотягти до функціональності яка була присутня, і ще додати)
 4. Пройти курс обробки природної мови в Стенфорді. (забив. Може варто буде хоча б відео передивитись…)
 5. Зробити таки маленький класний веб-сервіс почавши принаймі з специфікації. Стоїть на місці…

Така от сумна історія. Успішні лише два пункти з п’яти і то один тому що в один момент я просто не витримав те що проект в який я вклав неймовірну купу часу і енергії використовують для розміщення вакансій про зйомки в гей-порно. Ну як таке було терпіти?

Так що ж я насправді хочу? Чим конкретно в собі не задоволений і що хочу змінити? Коли я вже точно знатиму? Грр…

Advertisements

Written by bunyk

Квітень 9, 2012 at 05:00

Оприлюднено в Нещоденник

Tagged with

Відповідей: 10

Subscribe to comments with RSS.

 1. Буде цікава ідея інтернет-проекту де потрібна робота з реалізації\оптимізації якихось сервісів на С\С++ – дай знати 🙂

  deafguitarist

  Квітень 9, 2012 at 06:12

  • Ну звичайно таких ідей купа. Одна з них:

   http://strategy.wikimedia.org/wiki/Proposal:A_MediaWiki_Parser_in_C

   Єдиний на даний момент повний і точний опис граматики http://svn.wikimedia.org/doc/Parser_8php_source.html , але з ним проблема в тому що він за допомогою купи регулярних виразів перетворює розмітку прямо в html, і на світі занадто мало людей які розуміють як він працює. Є спроби розібрати документ з попереднього посилання, і записати граматику розмітки в зрозумілому всім EBNF, чи чомусь подібному, але поки що вони не дуже вдалі.

   Переписати парсер на C корисний з двох боків:
   1. Це зменшить загальний викид CO2 в атмосферу (як не як, C – не PHP), а в масштабах вікіпедії це дуже допоможе.
   2. Це дозволить викликати парсер з інших мов (мені нарешті доведеться навчитись розширювати Python модулями на C, а то все ніяк підходящої нагоди не знайду), і дозволить витягувати з вікіпедії якісь структуровані дані.

   bunyk

   Квітень 9, 2012 at 07:27

  • І завжди було цікаво: А в Microsoft не сильно грузять? Ще хочеться писати щось окрім роботи?

   А то мені інколи здається що якби мені було не 21, а десь так 30, я б уже нічого для себе не писав…

   bunyk

   Квітень 9, 2012 at 07:32

   • Грузять сильно. Вірніше тягнеш скільки можеш, бо чим більше тягнеш тим і винагорода більша. І писати щось на стороні – це не надто позитивно сприймається. Але ж я не кажу що отак от візьму і почну писати одразу 🙂 Спочатку тре ідею обговорити, покритикувати.

    deafguitarist

    Квітень 9, 2012 at 19:23

 2. Ти так кажеш наче гей-порно – це щось погане. Man up!

  unlog1c

  Квітень 9, 2012 at 06:50

  • Нічого не маю проти сабжу, але він якось погано вписувався в загальну тематику порталу – кібернетика і її факультет.

   bunyk

   Квітень 9, 2012 at 07:10

 3. А що за вікібот? Це той, що проти спамерів?

  Andrii

  Квітень 9, 2012 at 13:15

  • Ну, він універсальний. Але поки що тільки проти спамерів. До того як я вирішив переписати все з нуля, він ще вмів створювати отакі стабики фільмів, хоча не вмів самостійно записувати сторінки.

   bunyk

   Квітень 9, 2012 at 18:23

 4. Коли тобі важко-значить ти рухаєшся вперед, як літак що йде на взліт. Скоро і в тебе буде взліт! Ти вже багато-чого досягнув. Не порівнюй себе з кимось, а тільки з самим собою-яким ти був колись. От читаю зараз твій блог-і хочеться тут перечитати все. Розвивайся у цьому. Ти пишеш доступно і цікаво і людям таке подобається, а не щось сиромудре))) Ти молодець! =)

  Marta

  Квітень 14, 2012 at 18:20

  • Мені не важко, в мене просто іноді пропадає бажання прикладати хоч кудись якісь зусилля. На щастя, воно також повертається.

   Дякую за коментар. Постараюсь розвиватись. 🙂

   bunyk

   Квітень 14, 2012 at 20:56


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: