Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Ранок

with 2 comments

“Ірида та морфей“. П’єр Нарсіс Герен 1811

Під будильник вставати важко. Іноді так хочеться натиснути кнопку “ну ще п’ять хвилин”, і поспати ще трішки. В таких випадках не варто забувати що за 5 хвилин ви все одно не виспитесь, а переживати стрес пробудження доведеться двічі. Щоправда люди заради щастя тут і зараз нехтують нещастям яке може звалитись на них навіть через п’ять хвилин. Це тупо. Тому пошвидше застеліть ліжко щоб не спокушатись. Крім того застелювання ліжка це така-сяка зарядка. Яка теж допомагає прокинутись, але тут вже треба мати немале бажання.

А для сну, навіть буде вечір. І не треба казати собі що якщо ще 5 хвилин не поспите то ввесь день будете сонні. Щоб не бути сонним треба поспати як мінімум на дві години більше. А година менше ще нікому не шкодила. Ввечері заснете раніше.

Крім того досить зручно ставити будильник подалі від ліжка, поближче до чайника, можна буде швидше зробити собі чаю, чи кави.

Якщо в кімнаті холодно – покладіть штани, шкарпетки та футболку (чи що ви там зранку вдягаєте) на батарею, а коли підійдете до будильника (основне аби він був подальше від ліжка) – бігом надягайте штани, тоді не так буде хотітись залізти назад під теплу ковдру. Якщо батареї нема – покладіть штани під ковдрою біля себе. Тільки ввечері, бо поки зранку будете відігрівати одяг, ризикуєте заснути.

Замість кави можна послухати музику поважче, і поенергійніше. І розсуньте штори. Якщо сонце не зійшло, ввімкніть світло. Світло – один з основних сигналів організму що пора вставати.

А ще можна вмитись водою похолодніше. Збудження від цього напевне найсильніше.

Звісно для всіх цих садистських процедур треба мати якусь силу волі, але якщо це ввійде в звичку, то стане набагато легше.

З іншого боку, якщо в вас ввійде в звичку три рази прокидатись і засинати під будильник, то позбутись її буде дуже важко.

Сипте в чай цукор. Взагалі снідайте вуглеводами. Вуглеводи – найшвидше джерело енергії для людського організму.

Отримано з Вікіпідручника
Advertisements

Written by bunyk

Березень 2, 2011 at 00:29

Відповідей: 2

Subscribe to comments with RSS.

  1. варіант з прокиданням можна дещо упростити, якщо купити ось це – Sleeptracker. Я пробував, й справді після пробудження немає жодних “ще 5 хвилин хочу поспати”.

    danbst

    Березень 2, 2011 at 14:22


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d блогерам подобається це: