Блоґ одного кібера

Історія хвороби контуженого інформаційним вибухом

Три з половиною центи, скачати безплатно

with 9 comments

Файл з цим текстом був названий “дві ідеї на мільйони доларів”. Правда з часом їх стало більше. Забув де прочитав, що ідеї коштують по півцента за штуку. Реалізації – інша справа. На них можна заробити більше, але часу не стає. Тому можете вільно брати, і робити. В разі провалу півцента можете не присилати :).

 1. Всі чомусь люблять Microsoft One NoteЗробити краще, в веб, безплатно, і з багатьма користувачами. А з HMTL5 data storage, чи як воно там називається і з офлайн версією. Одним словом SVG, AJAJ, txt2tags і LaTeX – було б саме те що треба. Але це не просто. Шкода правда що я так думаю…
 2. Зробити веселу стратегію з project expert. Щоб майбутні директори підприємств могли погратись в директорів підприємств. Чи навіть існуючі директори могли зробити модель свого підприємства і подивитись як воно буде поводитись в конкурентному середовищі. Така собі соціальна мережа – онлайн гра для бізнесменів. (Аналог – eRepublic, але там все якось не так реалістично як хотілось би). Це теж складно, і тут напевне одним томом Самуельсона не обійтись. Зате при правильній реалізації мільйони гарантовані. Навіть при безплатності, і відсутності реклами. Один продаж бізнес-планів мав би все окупити…
 3. Сервіс щоб відправляти електронні листи у майбутнє… Наприклад присилати щороку нагадування про день народження друга. Чи подібні події. Суть в тому, що дату свого народження в соціальних мережах позначають не всі. Примітка – десь вже таке є. Правда про щорічні нагадування не впевнений, треба перевірити. Дивно що до цього ще не додумались в соціальних мережах. Може зробити якийсь додаток до Facebook?
 4. Зробити сервіс для вивчення мов подібно методу Іллі Франка. Взяти якісь цікаві тексти з Project Gutenberg, знайти словники, чи взагалі змусити користувачів їх створити, і через ajax підказувати переклад невідомих слів (типу навів на слово – переклад сплив). (P.S. Lernu.net таке вже має. Тільки от текстів в них не так вже й багато, і не ясно як можна доповнювати словник.)
 5. Зробити цитатник аналогічний до башy, тільки не лише з приколами, а з категоріями – наприклад віншівки до Різдва, чи просто філософські цитати, які люди можуть собі в контактах ставити в поле улюблених цитат. Наприклад (Це не ідея поки ви її не запишете. Айвен Сазерленд). Сайт мав би бути в міру популярним… Можна ще зробити віджети, які показуватимуть якусь “цитату дня” (Хоча таке вже є в Київському метрополітені), чи просто роздавати бази для fortune.. Оце ніби не складно. Я вже стягнув тисячу філософських цитат з вікіцитатника. Залишився движок.
 6. Зробити відкритий університет. Але для цього треба або бути деканом, або мати досить грошей аби купити собі кафедру. Або працювати п’ять років над якимсь курсом аж поки студенти самі не з’являться. Звідки з’явиться прибуток – поняття не маю. З цього була б користь якомусь університету, в який студенти вступали знаючи, що він готує не інженерів, а вчених і депутатів. І знаючи які нуднючі лекції їх чекають… Чи навпаки, на власні очі могли переконатись що це найкращий університет світу. Тобто студенти краще б підходили університету, а університет студентам. Користь державі – отримуємо університет без приміщень відповідно в десятки разів дешевший, і такий що може вчити сотні тисяч студентів одночасно. (Якщо звісно достатньо добре автоматизувати форми контролю (Тут недавно проходив тести на odesk. І знаєте, при грамотному підході можна зробити тест у формі “виберіть правильний варіант”, який буде достатньо важким і неочевидним).
 7. Ринок комп’ютерної техніки насичений, але прогрес, і дешеве китайське збирання сприяють пропозиції і попиту. І ми маємо купу дуже дешевої, майже безплатної непотрібної електроніки. Багато людей були б раді її кудись подіти, але ринок насичений, і нема кому… От якби організувати якусь утилізаційо-переробку старих комп’ютерів в бойових роботів, автоматичні трактори типу пилососів рубма, чи ще щось подібне… Проблема знову ж таки в тому, що це трохи складно. Деталі то не стандартизовані (окрім звісно архітектури i386, типів пам’яті, універсальної послідовної шини…), і конвеєр організувати буде не просто… Я вже мовчу про те що треба придумати схему трактора…
 8. Далі буде…
Advertisements

Written by bunyk

Січень 9, 2011 at 12:27

Оприлюднено в Всяке, Кодерство, Нещоденник

Tagged with

Відповідей: 9

Subscribe to comments with RSS.

 1. 1. Emacs org-mode
  2. Щось таке схоже бачив, тільки не онлайнове і давно – і назву не пам’ятаю. Тому не рахується:)
  3. Якщо посилати ці листи руками – то дуже муторно це робити кожен рік для кожного і т.д. Якщо автоматично – то це просто сервіс нагадувань.
  5. >> віншівки до Різдва
  LOLWUT?
  Взагалі не зовсім зрозумів наповнення цього сайту. Різні цитати? Великих людей і башорговські унилі “бугагашечки”? Чи варто об’єднувати це взагалі в один ресурс.
  Вот бази для fortune – це цікаво, це мені подобається.
  8. А це – звичайний ebay. Інше діло, що в нашій країні не в кожного є картка для розрахунку в Інтернеті + недовіра до вітчизняної пошти. Якщо б не було цих двух факторів, то і з’явилась би культура продажу всякого брухту замість його викидання.

  alexyakushev

  Січень 9, 2011 at 16:28

  • bash i fortune, це по суті системи для роботи з одними і тими ж даними, тільки от дані в них трохи різні, і bash – система для збирання і оцінки, а fortune – для видачі.

   bunyk

   Січень 9, 2011 at 23:06

 2. 1. Я не люблю и такой хренью не пользуюсь)

  3. Не легче ли записать все эти даты в органайзер?

  6. intuit.ru, open courseware… Но поверь, универ с преподами будет всегда лучше универа без преподов 🙂 Вот если бы Номировский объяснял бы мне вместо матана что-нибудь связанное с программингом…. мммммммммм.. мечты.

  7. Погугли “купим старое компьютерное оборудование” 🙂

  p.s. http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/sections/161/

  jtimv

  Січень 9, 2011 at 20:43

  • 1. Я теж не користуюсь. Може тому і не люблю?

   А ідеї на мінус, це правда. Краще мати гроші ніж ідеї куди їх подіти.

   bunyk

   Січень 9, 2011 at 23:14

 3. А ще ідеї стають гіршими коли їх записати.
  І ще гіршими коли їх коментують 😉
  Що хоч і трохи неприємно, але зате є гарним показником їх справжньої вартості.

  bunyk

  Січень 9, 2011 at 23:47

 4. 3 – справді можна написати поздоровлень на кілька років наперед (мабуть коли буде час і натхнення). А яке ще застосування може для цього бути, писати листи в майбутнє?

  Bob

  Січень 11, 2011 at 02:16

 5. 1. Цікаве поєднання, але я б викинув звідти AJAX. Рано чи пізно він вимре, як довіндові програми з оверлейною структурою.
  3. Якщо розвинути ідею, було б непогано дати можливість відсилати в майбутнє не лише листи, а й сценарії дій.
  7. Старі комп’ютери можна об’єднати в мережу і використовувати їх як вмістилище штучного інтелекту. А ще завдяки наявності ком-порта їх легше приєднати до найрізноманітніших пристроїв, у т.ч., нейронного інтерфейсу людини. Разом з попередньою ідеєю, це наблизить нас до перемоги штучного інтелекту 🙂

  Python

  Січень 17, 2011 at 05:33

 6. Може я чогось не зрозумів, але писати листи у майбутне давно реалізована функція багатьох поштових програм, варто лише написати листа та скористатися функцією відкладеного надсилання.

  Maxym

  Січень 20, 2011 at 12:24

  • Поштових програм, але не сервісів. А якщо ви в той час будете вже мертві наприклад? І не включите комп’ютер… Чи інтернет відключать?

   bunyk

   Січень 22, 2011 at 01:28


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: